
Кухонні стільці з підлокітниками Bresso бежевий оксамит із чорними металевими ніжками
- Під замовлення
- Код: ME.BRESSO/BZ/CZ/V/K
Відправка з 12 квітня 20262 816 ₴
Елегантний стілець Bresso з підлокітниками поєднує в собі комфорт, елегантність та витончену чарівність. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною бежевого кольору, доступні в інших кольорах. Витончені ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір, а захисні накладки ефективно захищають підлогу від подряпин. Бежева оббивка чудово поєднується зі світлим деревом та золотими акцентами. Завдяки цьому стілець підходить як для їдалень, кухонь та віталень, так і для елегантних комерційних приміщень, таких як кафе, ресторани та готелі.
Стілець-крісло з підлокітниками Bresso бежевий оксамит на чорних металевих ніжках до обіднього столу
Розміри стільця:
- Загальна висота
- 85 см; - Глибина сидіння
- 52 см; - Ширина стільця
- 57 см; - Висота сидіння
- 49 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з підлокітниками Брессо бежевий та чорний з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- фактичний колір товару може відрізнятися від кольору на фото.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 2 816 ₴










