
Ліжко двоспальне без матраца Bristol 160х200 см зелена тканина букле з підйомним механізмом у стилі мінімалізм
- Під замовлення
- Код: ME.BRISTOL/160/Z/TB/LOZZP
Відправка з 14 квітня 202620 242 ₴
Полуторне ліжко із підйомним механізмом Bristol 160 без матраца гармонійно впишеться в інтер'єр Вашої спальні. Каркас ліжка обтягнутий оксамитовою тканиною зеленого кольору, доступне в інших кольорах. Містке відділення для розміру 202 х 162 см ідеально підходить для зберігання постільної білизни, подушок, ковдр або сезонного одягу. Зелений колір, приносить у спальню умиротворення та гармонію. Ідеально вписується в гламурні інтер'єри, підкреслюючи їхню розкіш. Він також добре виглядає в сучасних інтер'єрах, додаючи свіжості та гармонії, а в мінімалістичних просторах привносить затишок та витончену елегантність.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина – 180 см
- Висота – 100 см
- Глибина – 230 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко з м'яким узголів'ям Брістоль зелене з букле та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- фактичний колір товару може відрізнятися від кольору на фото.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Колір | Зелений |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 230 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Букле |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 250 |
- Ціна: 20 242 ₴












