
Стільці обідні поворотні R-185 сивий з тканинною оббивкою букле на білих ніжках в стилі мінімалізм
- Готово до відправки
- Код: R-185-light-grey-boucle/w
7 605 ₴
Поворотний стілець з підлокітниками R-185 – це ідеальне поєднання сучасної естетики та абсолютного комфорту. Спинка та сидіння обтягнуті тканиною букле сивого кольору та встановлені на білі металеві ніжки, доступний в іншому кольорі. Оббивка з м'якого букле у благородному сірому відтінку створює відчуття затишку та додає простору вишуканої фактурності. Тканина приємна на дотик, зносостійка та проста у догляді, що робить стілець практичним для повсякденного використання. Дана модель чудово підійде для вітальні чи обідньої зони, органічно вписуючись у різні стилі – від мінімалізму до сучасної класики.
Стілець з поворотним сидінням R-185 сивий з тканинною оббивкою на білих ніжках до спальні
Розміри стільця:
- Загальна висота
- 83 см; - Глибина сидіння
- 63.5 см; - Ширина стільця
- 58 см; - Висота сидіння
- 51 см.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Стілець поворотний з підлокітниками R-185 сивий і білий з тканини букле та металу
- унікальний, ефектний дизайн в сучасному стилі і функціональність;
- довговічність і зносостійкість, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Тип опор | 4 ніжки, Хрестовина з нерухомими опорами, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 635 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стільця | Сивий, білий |
- Ціна: 7 605 ₴











