
Двоспальне ліжко з ламелями Scandi 160х200 см зелений та дуб без матраца в сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: 24GDOH31
Відправка з 25 квітня 202628 623 ₴
Двоспальне ліжко на ніжках Scandi 160х200 з ламелями без матраца із модульної системи Scandi привнесе нотку скандинавського стилю до вашої оселі. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі зелений та дуб промаслений. Теплий колір зеленого додасть затишку будь-якій кімнаті, а проста форма та вишукане оздоблення підкреслять його мінімалістичний, непідвладний часу дизайн. Кожен предмет меблів є функціональним і дозволяє оптимально організувати простір, що особливо важливо в сучасних, багатофункціональних інтер'єрах. Представлена колекція – це не просто меблі, це чудове рішення для створення сучасного, стильного та комфортного простору у вашому будинку.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина - 165 см
- Висота - 100 см
- Глибина – 207 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Scandi:
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helvetia |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Дуб |
| Колір | Зелений |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
- Ціна: 28 623 ₴










