
Полуторне ліжко з ламелями Б'янко 140х200 см білий та чорний з глянцевим фасадом без матраца
- В наявності
8 323 ₴
ОПолуторне ліжко Б'янко 140 з ламелями без матраца з модульної системи Б'янко - це поєднання функціональності та елегантності, яке ідеально вписується у сучасні тенденції дизайну інтер'єру. Білий корпус виконаний із ламінованого ДСП. Білі глянсові фасади виготовлені із МДФ із вставками із ламінованого ДСП чорного кольору. Багатоелементна колекція надає безмежні можливості для розміщення меблів, а практичні дизайнерські рішення дозволяють створити гарний та функціональний інтер'єр, що відповідає індивідуальним потребам та стилю.
Розміри рекомендованого матраца 140х200 см (матрац замовляється окремо)
- Ширина – 145 см
- Висота – 98 см
- Глибина – 206.2 см
Технічні характеристики:
- Корпус: ЛДСП
- Фасади: ЛДСП, МДФ.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Б'янко:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Ширина ліжка | 95 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | МДФ, ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 8 323 ₴





