
Набір журнальних столиків Vermont сірий мармур та дуб на одній опорі в еко-стилі
- Готово до відправки
- Код: VERMONT
7 820 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект круглих журнальних столиків Vermont поєднує елегантний дизайн і функціональність. Столики виготовлені з ламінованого МДФ у кольорі сірий мармур та дуб. Завдяки різним розмірам столики можна використовувати разом, створюючи стильну композицію в відпочинковій зоні, або розміщувати окремо - як приставні або журнальні. Компактна форма дозволяє легко вписати комплект навіть у невелику вітальню. Ідеально підійдуть для інтер'єрів у стилі еко, скандинавський, мінімалізм чи сучасна класика.
Круглі журнальні столики Vermont сірий мармур та дуб в стилі мінімалізм
- Діаметр - 50 та 70 см
- Висота - 41 та 46 см
Доставка і оплата:
- відправляєм новий товар у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: в кредит, оплата частинами, карткою на сайті, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару, його потрібно обов'язково оглянути на предмет цілісності пакування та самого виробу;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото пакування та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося, що товар пошкоджений, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Комплект журнальних столиків Вермонт сірий мармур та дуб з ламінованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Дуб |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 460 мм |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
- Ціна: 7 820 ₴









