
Компактні стільці на кухню Tivo бежевий вельвет із чорними металевими ніжками
- Готово до відправки
- Код: TIVOLBE
1 733 ₴
Елегантний стілець Tivo відрізняється лаконічним дизайном. Спинка та сидіння обтягнуті вельветовою тканиною бежевого кольору, доступний в інших кольорах. Профільовані ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.Завдяки мінімалістичному дизайну стілець легко впишеться в сучасні інтер'єри - від скандинавського та мінімалізму до лофта чи сучасного еко-стилю. Практичний, зручний та естетичний варіант для щоденного використання.
Стілець кухонний м'який Tivo бежевий вельвет із чорними металевими ніжками в стилі мінімалізм
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 89 см; - Висота сидіння стільця
- 49 см; - Ширина стільця
- 44 см; - Глибина сидіння
- 43 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою або Делівері;
- Способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару, його потрібно обов'язково оглянути на предмет цілісності пакування та самого виробу;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото пакування та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося, що товар пошкоджений, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Стілець зі спинкою м'який Тіво бежевий та чорний з вельвету та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вага (кг) | 5 |
- Ціна: 1 733 ₴









