
Стильний журнальний столик Nicosia 121х61 см під бежевий мармур зі спеченого каменю на ніжках кольору горіх
- Під замовлення
- Код: V-CH-NICOSIA-LAW
Відправка з 14 квітня 20267 230 ₴
Овальний журнальний столик Nicosia із оригінальним сучасним дизайном стане виразним акцентом в інтер'єрі вітальні. Стільниця під бежевий мармур виготовлена із спеченого каменю - міцного та практичного матеріалу, який відрізняється високою стійкістю до подряпин, вологи та перепадів температур. Масивні вигнуті опори з ламінованого МДФ кольору світлий горіх утворюють плавну архітектурну форму і одночасно виконують декоративну функцію, створюючи ефектний контраст зі світлою стільницею. Напівкруглі елементи по краях надають конструкції виразності та роблять дизайн більш динамічним. Завдяки гармонійному поєднанню кам'яної текстури та дерев'яного відтінку, столик відмінно впишеться в інтер'єр у стилі сучасний, мінімалізм, модерн або еко, створюючи затишну та стильну атмосферу в зоні відпочинку.
Дизайнерський журнальний столик Nicosia 121х61 см під бежевий мармур на ніжках кольору світлий горіх
- Довжина – 121 см
- Ширина – 61 см
- Висота – 45 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Овальний журнальний столик Нікосія бежевий мармур та світлий горіх зі спеченого каменю та ламінованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | 2 опори, Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | штучний камінь, МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1210 мм |
| Глибина столика | 610 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.17 м. куб |
| Колір столика | Бежевий мармур, світлий горіх |
- Ціна: 7 230 ₴





