
Ліжко двоспальне з м'якою оббивкою Navigo 160х200 см бежева тканина з ламелями без матраца
- Під замовлення
- Код: V-CH-NAVIGO_160-LOZ-BEŻOW
Відправка з 14 квітня 202619 250 ₴
Двоспальне ліжко Navigo 160 – чудовий вибір для людей, які хочуть зберегти елегантний зовнішній вигляд своєї спальні. Каркас ліжка обтягнутий меблевою тканиною бежевого кольору. Стійкі дерев'яні ніжки надають конструкції легкість та забезпечують надійну підтримку. Лаконічний дизайн дозволяє ліжку легко вписатися в різні інтер'єри, а нейтральний відтінок гармонійно поєднується з деревом, світлими стінами та натуральними текстурами. Дана модель стане стильним та комфортним центром спальні, створюючи атмосферу спокою, затишку та повноцінного відпочинку.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 178 см
- Висота - 104 см
- Глибина - 225 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко Навіго бежеве з тканини та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 225 см |
| Ширина ліжка | 178 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 104 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина двонитка |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 55.7 |
| Об'ємна вага | 0.603 м куб. |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 200 |
- Ціна: 19 250 ₴




