
Ліжко двоспальне без матраца Turi 160х200 см світло-бежева тканина на дерев'яних ніжках
- Під замовлення
- Код: V-CH-TURI_160-LOZ-BEŻOWY
Відправка з 14 квітня 202616 604 ₴
Двоспальне ліжко Turi 160 з ламелями без матраца – чудовий вибір для людей, які хочуть зберегти елегантний зовнішній вигляд своєї спальні. Каркас ліжка обтягнутий меблевою тканиною світло-бежевого кольору. Округле узголів'я та дерев'яні ніжки додають моделі легкості та підкреслюють її сучасний характер. Нейтральний колір легко поєднується з різними відтінками та матеріалами, дозволяючи ліжку органічно вписатись у простір. Ця модель стане не тільки комфортним місцем для відпочинку, але й естетичним елементом інтер'єру, створюючи затишну та гармонійну атмосферу в кімнаті.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 168 см
- Висота - 118 см
- Глибина - 219 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко на ніжках Турі світло-бежеве з тканини та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 219 см |
| Ширина ліжка | 168 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 118 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина двонитка |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 41.8 |
| Об'ємна вага | 0,393 м.куб |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 200 |
- Ціна: 16 604 ₴




