
Письмовий стіл з полицями Hobas 150х62 см білий у сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: V-UA-HOBAS-BIAŁY
Відправка з 11 квітня 20266 017 ₴
Письмовий стіл з полицями Hobas стане практичним рішенням для організації зручного робочого місця вдома або в офісі. Виготовлений із ламінованого ДСП білого кольору, доступний в інших кольорах. Лаконічна форма та універсальний колір роблять модель легкою для сприйняття та дозволяють гармонійно вписати її у будь-який сучасний інтер'єр. Конструкція доповнена функціональним модулем для зберігання, який включає відкриті полиці та закриті відділення. На полицях зручно розмістити книги, декор або необхідні дрібниці, а шафка та місткий ящик дозволяють акуратно зберігати документи та особисті речі. Мінімалістичний стиль, зручність та функціональність роблять його ефективним доповненням будь-якого інтер'єру.
Білий письмовий стіл з полицями Hobas 150х62 см для офісу
- Довжина - 150 см
- Ширина – 62 см
- Висота – 120 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Письмовий стіл з полицями без тумби Хобас білий з ламінованого ДСП
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Наявність надбудови | Так |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 620 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 45.2 кг |
| Материал изготовления | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.135 м. куб |
- Ціна: 6 017 ₴




