
Дизайнерські м'які стільці K-598 бежева тканина із напівкруглою спинкою в сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/598-KR-BEŻOWY
Відправка з 14 квітня 20263 527 ₴
Елегантний стілець K-598 в м'якій оббивці, що відображає актуальний тренд на візуальну тактильність без контрастів. Модель сприймається як єдиний об'єм: тканина бежевого кольору покриває не лише сидіння та спинку, а й ніжки, створюючи ефект монолітності та акуратної, зібраної форми, доступний в іншому кольорі. Плавно вигнута спинка та компактне сидіння з м'яким наповненням робить стілець зручним для повсякденного використання без обтяження конструкції. За рахунок округлих ліній та відсутності твердої геометрії модель виглядає легко, але при цьому зберігає відчуття комфорту. Стілець органічно вписується в сучасні простори з акцентом на мінімалізм, джапанді та м'який сучасний стиль, де цінується баланс простоти, затишку та актуального дизайну.
М'який стілець з оббивкою ніжок K-598 бежева тканина з напівкруглою спинкою на чотирьох ніжках
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 83 см; - Глибина сидіння
- 56 см; - Ширина стільця
- 51 см; - Висота ніжок стільця
- 49 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Обідній стілець з оббивкою ніжок K-598 бежевий з тканини
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.109 м. куб |
| Вага (кг) | 8.2 |
- Ціна: 3 527 ₴




