
Поворотні обідні стільці K-599 бежева екошкіра та тканина на чорних металевих ніжках
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/599-KR-BEŻOWY
Відправка з 14 квітня 20265 949 ₴
Елегантний поворотний стілець K-599 - це поєднання сучасного дизайну, функціональності та виняткового комфорту. Спинка та сидіння обтягнуті екологічною шкірою бежевого кольору та встановлені на чорні металеві ніжки, доступні в іншому кольорі. Об'ємні подушки сидіння та спинки обтягнуті меблевою тканиною в тон спинки додає моделі комфорту та робить її більш тактильною. Поєднання тканини, екошкіри та поворотної конструкції робить його не тільки зручним місцем для сидіння, а й деталлю, що підкреслює характер простору. Універсальний дизайн дозволяє йому вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Стілець обідній з поворотним механізмом K-599 бежева екошкіра і тканина на чорних ніжках
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 85 см; - Глибина сидіння
- 67 см; - Ширина стільця
- 62 см; - Висота ніжок стільця
- 54 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець поворотний з комбінованою оббивкою K-599 бежевий та чорний з екошкіри, тканини та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Колір | Чорний |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 540 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.201 м. куб |
| Вага (кг) | 8.5 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 5 949 ₴




