
Кухонні стільці м'які K-606 світло-сірий вельвет із напівкруглою спинкою на металевих ніжках кольору кашемір
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/606_CS-KR-J.POPIEL
Відправка з 14 квітня 20262 210 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який стілець K-606 є мінімалістичним та елегантним предметом меблів одночасно. Спинка та сидіння обтягнуті вельветовою тканиною світло-бежевого кольору. Витончені ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у колір кашеміру. Міцна конструкція та ідеально продуманий дизайн, а також використання високоякісних матеріалів забезпечують комфортне та тривале використання. Ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру вітальні, кухні або їдальні.
Стілець вельвет K-606 світло-бежевий на металевих ніжках кольору кашемір
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 87 см; - Глибина сидіння
- 53 см; - Ширина стільця
- 50 см; - Висота сидіння
- 42 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Обідній стілець м'який K-606 світло-бежевий та кашемір з вельвету та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Світло-бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.076 м. куб |
| Вага (кг) | 9 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
| Колір стільця | Світло-бежевий, кашемір |
- Ціна: 2 210 ₴




