
Дерев'яні стільці на кухню Bueno світло-сіра тканина та дуб натуральний у сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: V-PL-BUENO-KR-NATURALNY/P
Відправка з 14 квітня 20268 888 ₴
Стілець Bueno зачаровує своєю стриманою елегантністю та вишуканою формою, легко вписуючись у сучасні інтер'єри. Спинка та сидіння обтягнуті меблевою тканиною світло-бежевого кольору. Каркас виготовлений з дерева у кольорі дуб натуральний з вираженою текстурою та утворює цілісний силует: задні ніжки переходять у вигнуті підлокітники та м'яко з'єднуються зі спинкою. Завдяки продуманій геометрії стілець забезпечує зручну посадку з підтримкою рук, залишаючись при цьому легким та візуально ненавантаженим. Відмінно підійде для обідньої зони, кафе чи сучасного інтер'єру у скандинавському стилі, джапанді чи м'якому мінімалізмі.
Дерев'яний стілець з підлокітниками Bueno світло-сіра тканина та дуб натуральний у скандинавському стилі
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 72 см; - Глибина сидіння
- 62 см; - Ширина стільця
- 52 см; - Висота сидіння
- 48 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стул з низькою спинкою Буэно світло-сірий та дуб із дерева та тканини
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 720 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.207 м. куб |
| Вага (кг) | 7.3 |
| Колір ніжок | Дуб натуральний |
- Ціна: 8 888 ₴




