
Стіл вуличний для дачі Porto Nova 155х94 см ясен пластиковий на металевих ніжках кольору
- Немає в наявності
- Код: 270945
10 016 ₴
Обідній прямокутний стіл Porto Nova поєднує елегантний вигляд під дерево з міцним виконанням, доступний в іншому кольорі. Оздоблення за технологією Decocoat надає йому натурального, натхненого деревом характеру і при цьому допомагає надовго зберігати привабливий вигляд при використанні на вулиці. Завдяки цьому стіл гармонійно вписується в оформлення саду та тераси. Модель оснащена стійким металевим каркасом, що забезпечує надійну опору та комфорт у повсякденному використанні. Конструкція стійка до вологи та УФ-випромінювання, тому добре підходить для зовнішніх умов. Компактна форма дозволяє легко вписати стіл у будь-яке планування тераси або саду, зберігаючи зручність розміщення та використання. Легка конструкція спрощує перенесення та зміну розташування при необхідності. Дана модель для тих, хто цінує поєднання сучасної естетики, функціональності та довговічності – щоб створити стильне та комфортне місце для спільного відпочинку.
- Довжина – 155 см
- Ширина – 94 см
- Висота – 75 см
Характеристики:
- Розміри: 155,2x94x75 см.
- Матеріал: метал, пластик.
- Колір: ясен/графіт.
Доставка та оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання або складання майстром;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар у наявності, відправка протягом 1-2 днів, після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- замовлення відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні чи курʼєра обовʼязково перевірте товар на цілісність. Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Ширина | 940 мм |
| Довжина | 1550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Тип | Стаціонарний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стола | Графіт, ясен |
| Вага (кг) | 23 |
- Ціна: 10 016 ₴









