
Розсувний пластиковий стіл Deco Porto Nova 160-240х90 см горіх на металевих ніжках для дачі
- Немає в наявності
- Код: 270950
14 523 ₴
Porto Nova Extendable 160–240 – це розкладний стіл із колекції Signature, розроблений для сучасних патіо та садових просторів. Покриття Decocoat надає йому елегантного вигляду, натхненого деревом, поєднуючи естетику натурального дерева з довговічністю пластику та преміальною якістю, характерною для цієї серії. Практична розсувна конструкція дозволяє легко змінювати довжину столу від 160 см для щоденного використання до 240 см, коли вам потрібно більше місця. Таким чином, стіл адаптується до різних подій, зберігаючи при цьому єдиний та елегантний вигляд. Міцна пластикова стільниця довго зберігає свій зовнішній вигляд навіть при використанні на вулиці, а стабільний металевий каркас забезпечує надійну підтримку та комфорт у повсякденному використанні. Конструкція стійка до вологи та ультрафіолетового випромінювання, що робить його чудовим варіантом для терас та садів. Дана модель для тих, хто цінує сучасний дизайн, функціональність та довговічність та хто хоче створювати гармонійні композиції з іншими продуктами Decocoat лінійки Signature.
- Довжина – 160 см
- Довжина у розкладеному вигляді - 240 см
- Ширина – 90 см
- Висота – 75 см
Доставка та оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання або складання майстром;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар у наявності, відправка протягом 1-2 днів, після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- замовлення відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні чи курʼєра обовʼязково перевірте товар на цілісність. Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Тип | Розкладний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стола | Графіт, горіх |
| Вага (кг) | 32 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 240 |
- Ціна: 14 523 ₴







