-13%Круглий стіл з керамічною стільницею Amadeo 90 см травертин на металевій ніжці кольору кашемір
- Під замовлення
- Код: AMADEOTRKA90
Відправка з 08 червня 20266 600 ₴
5 742 ₴
Компактний обідній стіл Amadeo поєднує короткий сучасний дизайн та практичні матеріали. Кругла стільниця виготовлена з матової кераміки кольору травертин із текстурою світлого каменю, завдяки чому модель виглядає елегантно та візуально легко. Встановлена на металеву ніжку, пофарбовану порошковою фарбою в колір кашеміру. Керамічна поверхня стійка до подряпин, вологи та високих температур, що робить стіл зручним для щоденного використання. Діаметр стільниці 90 см робить стіл чудовим рішенням для невеликої кухні, обідньої зони або квартири-студії. Модель гармонійно впишеться в інтер'єр у стилі мінімалізм, контемпорарі, модерн чи скандинавський.
Керамічний стіл круглий Amadeo 90 см травертин та кашемір на металевій ніжці для маленької кухні
- Діаметр – 90 см
- Висота – 75 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Компактний стіл на кухню Амадео травертин та кашемір з кераміки та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стільниця та каркас виконані з кераміки та металу;
- стіл розрахований на 4 посадочних місця.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Травертін, Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 26.1 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.115 м. куб |
| Кількість місць за столом | 4 |
| Колір стола | Травертин, кашемір |
- Ціна: 5 742 ₴









