-13%Стільці м'які чорно білі H-441 для офісу хром екокожа з ручкою Польща
- Під замовлення
- Код: H441CZ
Відправка з 19 квітня 20263 694 ₴
3 213,78 ₴
Стілець Signal H-411 чорно-білий гармонійно впишеться в інтер'єр вітальні, їдальні або кухні, а також прекрасно підійде для кафе чи ресторану в різних стилях наприклад: модерн, хай-тек, бетонних та ін. Стілець можна використовувати як самостійний предмет меблів, так і в поєднанні з обіднім або робочим столом. Основа стільця з металевого хромованого каркаса, а в основі сидіння і спинки використаний каркас з м'яким поролоном і оббитий якісним шкірзамінником. Виріб виконано з надійних матеріалів, які прослужать довго і не втратять первісний зовнішній вигляд навіть при інтенсивному використанні.
Оригінальний чорний стілець з білими вставками з екошкіри на хромованих ніжках H-441 польської ТМ Signal
Доставка і оплата:
- стільці доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен стілець перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.

Характеристики стільця H-441 Signal:
- Колір оббивки - чорний + білий;
- Матеріал оббивки - екокожа;
- Каркас - метал + фанера;
- Покриття ніжок - хром;
- Навантаження по вазі - до 100 кг;
- Країна виробника - Польща;
- Країна збірки - Китай.

Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 102 см; - Висота ніжок стільця
- 46 см; - Ширина стільця
- 41 см; - Глибина сидіння
- 42 див.
Чорний стілець з білими боковими вставками з шкірозамінника для максимальної зручності і комфорту
Современный стул H-441 с каркасом из хромированной стали. Особенностью модели является сдержанный и оригинальный дизайн, благодаря чему стул легко впишется в любой интерьер. Обивка из экокожи придает стулу непревзойденный вид. Эргономичный изгиб спинки обеспечивают дополнительный комфорт при размещении на стуле.
Другие варианты стульев этой модели на металлических хромированных ножках можно посмотреть по ссылке - Signal H-441.


Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1020 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.25 |
| Висота ніжок стільця | 460 мм |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Об'ємна вага | 0.215 |
| Особливості | Білі боковини |
- Ціна: 3 213,78 ₴







