-13%Стілець синій оксамитовий Cherry Velvet з м'яким сидінням на довгих металевих ніжках для кухні
- В наявності 3 од.
- Код: CHERRYVCG
4 899 ₴
4 262,13 ₴
Стілець Cherry Velvet дуже м'який і має широку закруглену спинку, яка переходить в підлокітники. Каркас сидіння виконаний з фанери із застосуванням еластичного пінополіуретану. Оббивка крісла Cherry зі зносостійкого велюру, на якому присутній стяжка "капітоні"-втоплені в оббивку гудзики. Сидіння має анатомічну форму. Цей універсальний аксесуар, виконаний в сучасному стилі, може виконувати роль як домашнього обідньої стільця, так і офісного - для конференц-залів і переговорних кімнат.
Темно-синє м'яке крісло буде ідеально виглядати у Вашій вітальні
Доставка і оплата:
- стільці доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен стілець перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.


Характеристики стільця Черрі Вельвет:
- Матеріал каркаса - метал
- Колір ніжок - чорний матовий
- Колір сидіння - синій
- Сидіння і спинка - оксамитова тканина

Розміри м'якого велюрового крісла:
- Ширина сидіння - 45 см
- Глибина сидіння - 44 см
- Висота загальна - 83 см
- Висота від підлоги до сидіння - 47 см
- Вага - 7,7 кг
Стілець синій вельвет на чорних ніжках від виробника меблів Signal

Крісло з вельветовій оббивкою завдяки своєму стриманому дизайну, зручній посадці і міцної конструкції рекомендується для застосування не тільки в домашніх умовах, але і в кафе і ресторанах.
бордовому, жовтому, чорному, рожевому, зеленому та сіромуСтільці доступні так само в кольорах.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Синій |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера |
| Спинка | фанера |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори | пластикові заглушки |
| Висота спинки | 360 |
| Колір ніжок | Чорний |
| Вага крісла (кг) | 7,7 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота посадки | 470 |
| Максимальне навантаження по вазі | 120 |
| Тканина | вельвет |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 4 262,13 ₴









