-13%Двоспальне сіра ліжко з тканини Barcelona 160х200см з каретной стяжкою і м'яким узголів'ям
- Під замовлення
- Код: BARCELONA160SZ
Відправка з 18 квітня 202620 412 ₴
17 758,44 ₴
Двоспальне елегантна ліжко Barcelona від польської фабрики Signal в інтер'єрі сучасної спальні здатна створити затишну зону для сприятливого сну і відпочинку. Якісний дерев'яний каркас з гевеї декорований міцною і зносостійкою тканиною як і високе м'яке узголів'я з каретной стяжкою. Завершують конструкцію невисокі дерев'яні ніжки, розташовані по кутах каркаса. Ліжко комплектується ортопедичними ламелями. Це ліжко яка впишеться в атмосферу спальні, оформленої в сучасному або скандинавському стилі. Подібні інтер'єри позбавлені всього зайвого, вони заспокійливо прості і зрозумілі. Модель гармонійна з атрибутами з текстилю та натурального дерева. Ліжко підійде - для будинку, квартири-студії, готелю.
У комплект йде докладна інструкція для самостійної збірки та всі необхідні інструменти. Збірку для недосвідченого людини можна зробити в межах 1,5-2 годин. Розміри рекомендованих матраца 160х200 (матрац в комплект не входить).
Сучасна двоспальне ліжко Barcelona 160х200 см сіра тканина з м'яким узголів'ям від польського виробника Signal
Доставка і оплата:
- товар доставляется покупателю в разобранном виде, в заводской упаковке;
- перед отправкой, каждая модель проверяется на предмет целостности;
- отправляем Новой почтой и Деливери;
- способы оплаты: на карту, расчетный счет, кредит;
- если товар в наличии, оправка на следующий день, после заказа (понедельник - пятница);
- Если товар "Под заказ" - срок поставки 10-14 рабочих дней с момента предоплаты 10%, если товар есть на складе в Польше;
- Товары стоимостью от 10 000 грн за единицу отправляются после 20% предоплаты.
Гарантия и возврат:
- Если товар прибыл поврежденный, то на отделении Вам нужно оформить акт приема-передачи, где в деталях описать повреждения которые есть, включая и повреждения на коробке. После чего мы отправляем Вам другую позицию;
- Если, при получении Вы не осмотрели товар, а дома оказалось повреждения, это не будет считаться гарантийным случаем.

Характеристики кровати:
- Цвет обивки - серый;
- Материал обивки - ткань;
- Цвет ножек - натуральное дерево;
- Материал ножек - натуральное дерево;
- Материал кровати - натуральное дерево (Гевея), фанера;
- Нагрузка по весу - до 180 кг;
- Страна производителя - Польша;
- Страна сборки - Малайзия.
Размеры кровати: A - 216, B - 168, C - 160x200, D - 9, E - 10, F - 31, G - 42, H - 94

Двуспальная серая кровать из ткани Барселона 160х200см с каретной стяжкой, мягким изголовьем и деревянными ножками мебельной фабрики Сигнал (Польша) соответствует международным стандартам качества и обладает широким спектром эксплуатационных преимуществ. Ортопедический каркас для кроватей позволяет наиболее точно передать ортопедический эффект матраса и значительно увеличить срок его службы. Универсальный цвет актуален для спален, выдержанных в пастельных и контрастных тонах. Модель гармонична с атрибутами из текстиля, натурального дерева, кожи и подходит для любых современных интерьеров. Среди достоинств изделия: эргономичность, прочная конструкция, сопротивляемость к износу.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 94 см |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 168 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, фанера |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево, фанера |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 66 |
| Об'ємна вага | 0.36 |
| Країна складання | Малайзія |
| Колір ніжок | Дуб |
- Ціна: 17 758,44 ₴








