-13%Двоспальне сіра велюрова ліжко Carven Velvet 160х200см з дерев'яними ніжками
- Під замовлення
- Код: CARVENV160SZ
Відправка з 18 квітня 202631 184 ₴
27 130,08 ₴
Двоспальне елегантна ліжко Carven Velvet (сірий) від польської фабрики Signal в інтер'єрі сучасної спальні здатна створити затишну зону для сприятливого сну і відпочинку. Якісний дерев'яний каркас з гевеї і фанери декорований зносостійкої оксамитовою тканиною з каретной стяжкою як і високе м'яке узголів'я. Ліжко комплектується ортопедичними ламелями. Ліжко виконане в стилі модерн, який увібрав в себе всі особливості напрямки хай-тек і конструктивізм. Подібні інтер'єри позбавлені всього зайвого, вони заспокійливо прості і зрозумілі. Модель гармонійна з атрибутами з текстилю та дерева. Ліжко підійде - для будинку, квартири-студії, готелю.
У комплект йде докладна інструкція для самостійної збірки та всі необхідні інструменти. Збірку для недосвідченого людини можна зробити в межах 1,5-2 годин. Розміри рекомендованих матраца 160х200 (матрац в комплект не входить).
Сучасна двоспальне ліжко Carven Velvet 160х200 см велюрова сіра з високим узголів'ям від польського виробника Signal
Доставка і оплата:
- товар доставляется покупателю в разобранном виде, в заводской упаковке;
- перед отправкой, каждая модель проверяется на предмет целостности;
- отправляем Новой почтой и Деливери;
- способы оплаты: на карту, расчетный счет, кредит;
- если товар в наличии, оправка на следующий день, после заказа (понедельник - пятница);
- Если товар "Под заказ" - срок поставки 10-14 рабочих дней с момента предоплаты 10%, если товар есть на складе в Польше;
- Товары стоимостью от 10 000 грн за единицу отправляются после 20% предоплаты.
Гарантия и возврат:
- Если товар прибыл поврежденный, то на отделении Вам нужно оформить акт приема-передачи, где в деталях описать повреждения которые есть, включая и повреждения на коробке. После чего мы отправляем Вам другую позицию;
- Если, при получении Вы не осмотрели товар, а дома оказалось повреждения, это не будет считаться гарантийным случаем.
Характеристики кровати:
- Цвет обивки - серый;
- Материал обивки - велюр;
- Материал кровати - натуральное дерево (Гевея), фанера;
- Нагрузка по весу - до 180 кг;
- Страна производителя - Польша;
- Страна сборки - Малайзия.
Размеры кровати: A - 225, B - 199, C - 160x200, D - 1, E - 5, F - 31, G - 34, H - 123

Красивая двуспальная серая велюровая кровать Карвен вельвет 160х200см с деревянными ножками мебельной фабрики Сигнал (Польша) соответствует международным стандартам качества и обладает широким спектром эксплуатационных преимуществ. Ортопедический каркас для кроватей позволяет наиболее точно передать ортопедический эффект матраса и значительно увеличить срок его службы. Универсальный цвет актуален для спален, выдержанных в пастельных и контрастных тонах. Модель гармонична с атрибутами из текстиля, натурального дерева и подходит для любых современных интерьеров. Среди достоинств изделия: эргономичность, прочная конструкция, сопротивляемость к износу.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 123 см |
| Довжина ліжка | 225 см |
| Ширина ліжка | 199 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, фанера |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна складання | Малайзія |
- Ціна: 27 130,08 ₴





