
Письмовий стіл на ніжках B-34 120х60 см дуб сонома з білою вставкою у вітальню
- Під замовлення
- Код: V-CH-B/34-BIS
Відправка з 11 квітня 20265 279 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний письмовий стіл B-34 з полицею та висувною скринькою від польської компанії Halmar у скандинавському стилі. Стільниця виконана з ламінованого МДФ у кольорі дуб сонома з білим фасадом. Ніжки виготовлені із сталі та пофарбовані порошковою фарбою в тон стільниці. Мінімалістичний дизайн столу робить його ідеальним відповідно до сучасних тенденцій, і водночас є практичним рішенням для людей, які цінують простоту та функціональність. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.
Письмовий стіл у скандинавському стилі Halmar B-34 120х60 см дуб сонома на металевих ніжках у кімнату
- Довжина – 120 см
- Ширина – 60 см
- Висота – 76 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Письмовий стіл з полицею Халмар B-34 дуб сонома з ламінованого МДФ і сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 24 кг |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1200 см |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
| Об'ємна вага | 0.051 м. куб |
| Максимальне навантаження на стіл, кг | 30 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
- Ціна: 5 279 ₴









