
Стілець офісний на коліщатках з підлокітниками екошкіра Mantus чорний на хромованій хрестовині
- Під замовлення
- Код: V-CH-MANTUS-FOT-CZARNY
Відправка з 14 квітня 20267 622 ₴
Елегантне комп'ютерне крісло Mantus від польської компанії Halmar – ідеальне поєднання суворої елегантності з вишуканою простотою. Спинка та сидіння обтягнуті екологічною шкірою чорного кольору. Хрестовина виготовлена з хромованої сталі та встановлена на гумові коліщатка. Крісло оснащене механізмом TILT з функцією хитання та блокуванням сидіння та спинки в робочому положенні. Завдяки універсальному дизайну крісло вписуватиметься як у класичні, так і в сучасніші аранжування, збагачуючи інтер'єр і додаючи йому оригінальності.
Комп'ютерний стілець до письмового столу Halmar Mantus чорний зі штучної шкіри на хромованому каркасі
Розміри крісла:
- Загальна висота стільця
- 108-118 см; - Глибина сидіння
- 66 см; - Ширина стільця
- 55 см; - Висота ніжок стільця
- 50-60 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Комп'ютерний стілець з підлокітниками Халмар Мантус чорний з екошкіри та хромованої сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 115 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55 см |
| Глибина крісла | 66 см |
| Висота з урахуванням спинки | 108 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 16.3 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | сталь |
| Підлокітник | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Синхромеханізм | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.163 м. куб |
| Матеріал ніжки | Хромна сталь |
- Ціна: 7 622 ₴






