
Двоспальне ліжко з м'яким узголів'ям світло-сірого кольору Вівіан 160х200 см артвуд світлий з ламелями
- В наявності 1 од.
- Код: lzh_umn_0003
8 139 ₴
Стильне двоспальне ліжко з м'яким узголів'ям Вівіан 160 без матраца з ламелями з модульної системи Вівіан. Каркас виконаний із ламінованого ДСП у кольорі артвуд світлий. М'яке стьобане узголів'я обтягнуте тканиною світло-сірого кольору. Завдяки стильному дизайну та використанню модних кольорів ця модель, безперечно, стане джерелом натхнення для будь-якого зі смаком оформленого інтер'єру у силі модерн.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина – 164.2 см
- Висота – 110 см
- Глибина - 206.2 см
Кольори ліжка Вівіан:


Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Вівіан:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Ширина ліжка | 164.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Артвуд світлий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 8 139 ₴







