
Барні стільці з високою спинкою H-117 темно-зелений оксамит із чорною ніжкою у класичному стилі для ресторану
- Під замовлення
- Код: V-CH-H/117-C.ZIELONY
Відправка з 12 квітня 20264 011 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барний стілець хокер з каретною стяжкою H-117 від польської компанії Halmar вражає своїм елегантним оздобленням та золотими гудзиками. Обтягнутий оксамитовою тканиною темно-зеленого кольору та встановлений на сталеву ніжку, пофарбовану порошковою фарбою в чорний колір, доступний в інших кольорах. Дана модель у стилі гламур надзвичайно популярна, і її можна використовувати у різних аранжуваннях, не лише у гламурних, а й у класичних.
Барний стілець з регулюванням висоти Halmar H-117 темно-зелений оксамит на одній ніжці для кафе
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 96-118 см; - Глибина сидіння
- 52 см; - Ширина стільця
- 47 см; - Висота ніжок стільця
- 62-84 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа наступного дня після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар знаходиться на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10 000 грн. за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Барний стілець H-117, що обертається, темно-зелений з оксамиту і сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Наявність спинки |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір | Зелений |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 960 мм |
| Глибина табуретки | 520 мм |
| Висота табуретки | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 470 см |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 620 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Об'ємна вага | 0.068 м. куб |
| Колір стільця | Темно-зелений, чорний |
| Вага (кг) | 9 |
- Ціна: 4 011 ₴













