
Оранжеві поворотні стільці для їдальні Cliff з екошкіри на чорних металевих ніжках
- Під замовлення
- Код: CLIFFOG
Відправка з 19 квітня 20263 522 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний стілець Cliff від меблевої компанії Intarsio. Спинка та сидіння обтягнуті екологічною шкірою помаранчевого кольору, доступний в іншому кольорі. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Елегантна стяжка надає шарму. Разом зі столом стілець створить у вітальні або їдальні чудове місце для обіду. Колірна гамма робить його придатним як для мінімалістських інтер'єрів, так і більш дизайнерських.
Поворотний стілець із високою спинкою Intarsio Cliff помаранчевий з екошкіри з чорними металевими ніжками в кімнату
Характеристики м'якого стільця:
- Колір оббивки - помаранчевий;
- Матеріал обивки - екошкіра;
- Колір ніжок - чорний;
- Матеріал ніжок - метал;
- Навантаження по вазі - до 120 кг;
- Країна виробника - Україна;
- Країна збірки - Китай.
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 86 см; - Висота ніжок стільця
- 50 см; - Ширина стільця
- 45 см; - Глибина стільця
- 46 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, в заводській упаковці;
- перед відправкою, кожна модель перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000 грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Стілець поворотний Інтарсіо Кліфф помаранчевий та чорний з екошкіри та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Интернет-магазин мебели "Каштан" представляет широкий ассортимент мебели для дома, квартиры и офиса.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Помаранчевий, Чорний |
| Колір оббивки | Помаранчевий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 3 522 ₴













