
Полуторне ліжко з підйомним механізмом Andre 140х200 см темно-синє з оксамитовою оббивкою
- Під замовлення
- Код: ME.ANDRE/140/GR/V/LOZZPOJ
Відправка з 12 квітня 202619 859 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полуторне ліжко з підйомним механізмом Andre 140 – справжній ключ до царства комфортного сну, що поєднує елегантність дизайну та комфорт. Каркас ліжка обтягнутий оксамитовою тканиною темно-синього кольору та встановлений на пластикові ніжки чорного кольору. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Модель з мінімалістським дизайном ідеально виглядає в різних інтер'єрах: від сучасних, скандинавських до гламурних.
Розміри рекомендованого матраца 140х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина – 150 см
- Висота – 110 см
- Глибина – 215 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко з підйомним механізмом Андре темно-синє з оксамиту та пластику
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- фактичний колір товару може відрізнятися від кольору на фото.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Колір | Синій |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 150 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Ніжки | пластик |
- Ціна: 19 859 ₴














