
Стільці з підлокітниками на кухню Innes 2 сірий оксамит із напівкруглою спинкою у стилі лофт
- Під замовлення
- Код: ME.INNES2/P/V/K
Відправка з 12 квітня 20264 730 ₴
Елегантний стілець Innes 2 з напівкруглою спинкою в якому два стилі поєднуються один з одним. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною сірого кольору, доступний в інших кольорах. Ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Стильний дизайн та комфорт роблять його ідеальним вибором не тільки для їдальні, вітальні чи кухні. Представлена модель прикрасить будь-який простір, незалежно від його призначення, але й забезпечить винятковий комфорт та функціональність.
Стілець із напівкруглою спинкою Innes 2 сірий з оксамитовою оббивкою на чорних металевих ніжках для вітальні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 77.5 см; - Глибина сидіння
- 56 см; - Ширина стільця
- 55 см; - Висота ніжок стільця
- 48 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець із підлокітниками Іннес сірий і чорний з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 775 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 4 730 ₴












