
Білі табуретки на кухню Слайдер 33 см квадратні на чотирьох ніжках у сучасному стилі
- В наявності
1 387 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Табурет Слайдер – цікава пропозиція для кухонь. Біле сидіння виготовлене з ламінованого ДСП і встановлено на цілісний каркас. Дана модель з максимально простим дизайном, компактними розмірами, ідеально підійде для інтер'єрів, оформлених як у сучасному стилі, так і в стилі мінімалізм.
Білі кухонні табурети Слайдер 33 см на ніжках
- Довжина – 33 см
- Ширина – 33 см
- Висота – 44 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, в заводській упаковці;
- перед відправкою, кожна модель перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fusion Furniture |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет табурета | Дуб шервуд, білий |
- Ціна: 1 387 ₴






