-13%Стілець H-261 bis чорний екокожа + алюміній
- Під замовлення
- Код: H261BISSC
Відправка з 19 квітня 20261 948 ₴
1 694,76 ₴
Signal H-261 стілець від польської меблевої фабрики. Конструкція виготовлена з алюмінієвого каркаса. Незважаючи на легкість стільця він досить міцний і витримує навантаження до 100 кг. Модель стілець H-261 оббиті якісної еко-шкірою чорного кольору. Стілець ідеально доповнить інтер'єр кухні, вітальні, спальні в стилі лофт або модерн
Стілець чорного кольору в спальню з оббивкою з екошкіри в стилі модерн
Доставка і оплата:
- стільці доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен стілець перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.

Характеристики стільця H-261:
- Матеріал оббивки - екокожа;
- Колір оббивки - чорний;
- Каркас - алюміній + фанера;
- Колір ніжок - алюміній;
- Країна виробника - Польща;
- Країна збірки - Китай.

Розміри стільця:
- Загальна висота
- 96 см; - Висота ніжок
- 45 см; - Ширина стільця
- 40 см; - Глибина сидіння
- 38 див. - Вага виробу - 4,8 кг;
- Навантаження по вазі - до 100 кг.

Чорний стілець з оббивкою зі шкірозамінника для максимальної зручності і комфорту
Стільці з оббивкою з екошкіри завдяки своєму стриманому дизайну, зручній посадці і міцної конструкції рекомендується для застосування не тільки в домашніх умовах, але і в офісах, кафе і навіть ресторанах.
Стільці даної моделі доступні в шести кольорах: білий, коричневий, бежевий,чорний, кремовий, сірий.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір каркасу | Алюміній |
| Колір оббивки | Чорний |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Країна складання | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вага стільця (кг) | 4.8 |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | Алюміній |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | фанера |
| Матеріал ніжок | Алюміній |
| Підстава | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота посадки | 450 мм |
- Ціна: 1 694,76 ₴







