-13%Сірий м'який кухонний стілець Linea Velvet з підлокітниками і металевим каркасом в стилі лофт Польща
- Під замовлення
- Код: LINEAVCSZ
Відправка з 16 квітня 20265 169 ₴
4 497,03 ₴
Стілець Linea Velvet (сірий) з м'яким сидінням і спинкою привабливий, головним чином, через поєднання оксамитової тканини з декоративною ромбовидної рядком і металевих ніжок чорного кольору. Особливістю моделі є широка заокруглена спинка плавно переходить в підлокітники. Стілець з оксамитовою оббивкою створює композицію, відповідну до інтер'єрів у стилі модерн, лофт і мінімалізм. Модель виконана з міцних матеріалів і готова до інтенсивного щоденного використання. Такий стілець підходить як для сучасної вітальні, так і для просторої кухні з нотками гламур, також може виконувати роль офісного крісла для конференц-залів і переговорних кімнат.
Сучасний стілець м'який сірий Linea Velvet з підлокітниками і чорними ніжками від польського виробника Signal
Доставка і оплата:
- стільці доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен стілець перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Характеристики м'якого стільця Linea Velvet:
- Колір оббивки - сірий;
- Матеріал обивки - велюр;
- Колір ніжок - чорний;
- Матеріал ніжок - метал;
- Навантаження по вазі - до 100 кг;
- Країна виробника - Польща;
- Країна збірки - Китай.

Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 82 см; - Висота ніжок стільця
- 48 см; - Ширина сидіння
- 44 см; - Глибина сидіння
- 43 див.
Оригінальне півкрісло Лінеа Вельвет з велюру сірого кольору з підлокітниками може використовуватися в поєднанні з обіднім або робочим столом
Стілець Лінеа Вельвет є результатом кропіткої роботи дизайнерів, яка поєднує оригінальний і сучасний дизайн, завдяки чому стілець легко впишеться в будь-який інтер'єр. Крісло з оббивкою з модною оксамитової тканини, яка цінується за виняткову м'якість, а зручна спинка і м'яке комфортне сидіння забезпечують додатковий комфорт при розміщенні на стільці.
Інші забарвлення стільців цієї моделі можна переглянути за посиланням - Signal Linea Velvet.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.6 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Об'ємна вага | 0.13 м. куб |
| Висота сидіння | 470 мм |
| Габарити | |
| Ширина сидіння | 44 |
| Глибина сидіння | 43 |
- Ціна: 4 497,03 ₴













