-13%Стілець з екошкіри сірий H-133 з м'якою посадкою з білим оборотом на кухню модерн
- Під замовлення
- Код: H133SZB
Відправка з 19 квітня 20264 972 ₴
4 325,64 ₴
Дизайнерський стілець Signal H-133 від польської фабрики. Конструкція виготовлена на металевому каркасі. Ніжки стільця зігнуті і виконані з хромованого металу. Для оббивки сидіння та спинки використовували шкірозамінник сірого кольору для внутрішньої частини стільця і білий для зовнішньої частини стільця. Завдяки універсальному дизайну стільця добре впишеться в інтер'єр виконаного в стилі модерн.
Кухонні стільці сірого кольору з білим оборотом оббивка екокожа ніжки хром в стилі хай тек
Доставка і оплата:
- стільці доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен стілець перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.

Характеристики стільця H-133:
- Матеріал оббивки - екокожа;
- Колір оббивки - сірий + білий;
- Каркас - метал + фанера;
- Колір каркасу - хром;
- Країна виробника - Польща;
- Країна збірки - Китай.

Розміри стільця:
- Загальна висота
- 100 см; - Висота посадки
- 47 см; - Ширина стільця
- 44 см; - Глибина сидіння
- 40 див. - Вага виробу - 10,25 кг;
- Навантаження по вазі - до 100 кг.

Сірий стілець з оббивкою зі шкірозамінника з білим оборотом для максимальної зручності і комфорту
Стільці з оббивкою з екошкіри завдяки своєму стриманому дизайну, зручній посадці і міцної конструкції рекомендується для застосування не тільки в домашніх умовах, але і в офісах, кафе і навіть ресторанах.
Стільці даної моделі доступні в трьох кольорах: чорний, сірий, чорний з дубом.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір каркасу | Хром |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Країна складання | Китай |
| Колір оббивки | Сірий + білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага стільця (кг) | 10.25 |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | фанера |
| Підстава | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота посадки | 470 мм |
- Ціна: 4 325,64 ₴







