-13%Двоспальне сіра велюрова ліжко Calabria Velvet 160х200см з м'яким узголів'ям і золотими ніжками
- Під замовлення
- Код: CALABRIAVSZZL
Відправка з 18 квітня 202630 219 ₴
26 290,53 ₴
Двоспальне елегантна ліжко Monako Calabria від польської фабрики Signal в інтер'єрі сучасної спальні здатна створити затишну зону для сприятливого сну і відпочинку. Якісний дерев'яний каркас з гевеї і фанери декорований зносостійкої оксамитовою тканиною як і високе м'яке узголів'я. Завершують конструкцію металеві ніжки золотого кольору, розташовані по кутах каркаса. Ліжко комплектується ортопедичними ламелями. Ліжко виконане в стилі модерн, який увібрав в себе всі особливості напрямки хай-тек і конструктивізм. Подібні інтер'єри позбавлені всього зайвого, вони заспокійливо прості і зрозумілі. Модель гармонійна з атрибутами з текстилю та дерева. Ліжко підійде - для будинку, квартири-студії, готелю.
У комплект йде докладна інструкція для самостійної збірки та всі необхідні інструменти. Збірку для недосвідченого людини можна зробити в межах 1,5-2 годин. Розміри рекомендованих матраца 160х200 (матрац в комплект не входить).
Сучасна двоспальне ліжко Monako Calabria 160х200 см велюрова сіра з м'яким узголів'ям від польського виробника Signal
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, в заводській упаковці;
- перед відправкою, кожна модель перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- Товари вартістю від 10 000 грн за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.

Характеристики ліжка:
- Колір оббивки - сірий;
- Матеріал обивки - велюр;
- Колір ніжок - золото;
- Матеріал ніжок - метал;
- Матеріал ліжка - натуральне дерево (Гевея), фанера;
- Навантаження по вазі - до 180 кг;
- Країна виробника - Польща;
- Країна збірки - Малайзія.
Розміри ліжка: A - 222, B - 183, C - 160x200, D - 21, E - 4, F - 25, G - 46, H - 130

Двоспальне сіра велюрова ліжко Калабрія Вельвет 160x200см с мягким изголовьем и золотыми ножками мягким изголовьем мебельной фабрики Сигнал (Польша) соответствует международным стандартам качества и обладает широким спектром эксплуатационных преимуществ. Роскошное бархатное изголовье - утонченный шедевр, подходящий как для изысканных, так и для спален в стиле минимализм, а универсальный цвет актуален для спален, выдержанных в пастельных и контрастных тонах. Среди достоинств изделия: эргономичность, прочная конструкция, сопротивляемость к износу.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 130 см |
| Довжина ліжка | 222 см |
| Ширина ліжка | 183 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, фанера |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47.2 |
| Об'ємна вага | 0.64 |
| Країна складання | Малайзія |
| Колір ніжок | золотий |
- Ціна: 26 290,53 ₴












