Журнальний столик C-107-2 (білий дуб) від меблевого бренду Vetro Mebel. Прямокутний столик із стільницею з прозорого глянсового загартованого скла. Поличка - загартоване матове скло. Каркас виконаний з ламінованого МДФ. Хтось використовує даний аксесуар для доповнення, а хтось зробить з нього справжній акцент. Журнальний столик з полицею в стилі модерн можна використовувати не тільки у вітальні та спальні, а в офісах, салонах, і місцях де відвідувачам потрібно скоротати час в очікуванні або просто відпочити.
Скляний журнальний столик Vetro Mebel C-107-2 білий дуб з полицею для салону краси
Характеристики столика:
- Матеріал стільниці - прозоре гартоване глянсове скло;
- Матеріал полиці - прозоре загартоване матове скло;
- Матеріал каркасу - ламіноване МДФ;
- Колір каркасу - білий дуб;
- Країна виробника - Китай.
Розміри столу:
- Висота столу
- 45 см; - Ширина столу
- 60 см; - Довжина столу
- 110 див.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- если товар в наличии, оправка на следующий день, после заказа (понедельник - пятница);
- заказы от 10000грн, отправляем по предоплате 10%.
Гарантия и возврат:
- Если товар прибыл поврежденный, то на отделении Вам нужно оформить акт приема-передачи, где в деталях описать повреждения которые есть, включая и повреждения на коробке. После чего мы отправляем Вам другую позицию;
- Если, при получении Вы не осмотрели товар, а дома оказалось повреждения, это не будет считаться гарантийным случаем.
Журнальный столик Ветро Мебель Ц-107-2 благодаря своему необычному дизайну и небольшими размерами подойдет как в гостиную так и офисные помещения в стиле модерн. Подобный столик можно использовать не только как витрину для безделушек, полку для нужных вещей или под полиграфию в залах ожидания (журналы, листовки, визитки), но и как кофейный столик.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип опор | Ніжки |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 25 кг |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло прозоре, скло |
| Каркас, ніжки | МДФ ламінований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб вибілений |
| Особливості | полиця - загартоване матове скло |
| Колір каркасу | Дуб білий |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Об'ємна вага | 0.06 м. куб |
- Ціна: 4 185 ₴










