
Пенал в дитячу кімнату Unity E 4D з відкритими полицями модульний дуб тахо / біла аляска
- В наявності 1 од.
- Код: Unity_E_4D
5 093 ₴
Пенал з відкритими полицями Intarsio Unity Е з модульної серії для дитячої Unity зробить кімнату вашої дитини більш ергономічною та затишною. Основною ідеєю є створення класичного і одночасно сучасного інтер'єру. Подібна меблі дозволяє красиво оформити простір навіть у дуже маленькій квартирі. Корпус і фасад виконані з ламінованої ДСП двох кольорів - Дуб Тахо і Біла Аляска. Напрямні використані в ящиках - кулькові повного висунення без доводчиків. Меблі виготовлені з якісних матеріалів, що забезпечить їй довговічність на довгі роки. Інші елементи серії Юніті Ви можете вибрати по посиланню.
Розміри:
висота - 190 см
ширина - 80 см
глибина - 40 см
Сучасний пенал E 4D Unity Intarsio для дитячої в скандинавському стилі кольору Дуб Тахо і Біла Аляска
Доставка і оплата:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді з інструкцією;
- Перед відправкою, все перевіряється на предмет цілісності;
- Відправляємо Новою поштою та Делівері;
- Способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- Якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - термін виготовлення 14 днів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті є уся необхідна фурнітура, а також детальна інструкція для самостійної збірки для якої не потрібно спеціальних навичок.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Комплектація | |
| Антресоль | Ні |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1900 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Тахо/біла Аляска |
- Ціна: 5 093 ₴











