
Кутовий письмовий стіл Nord 1R 140 см дуб експресив бронзовий з вставками білий діамант для школяра
- Немає в наявності
- Код: NORD 1_R
7 890 ₴
Комп'ютерний стіл Intarsio Nord - являє собою унікальний предмет меблів, який відмінно впишеться в будь-який інтер'єр виконаний у стилі модерн. Такий стіл дуже зручний у використання під час навчання або роботи, так як він оснащений двома ящиками з кульковими напрямними та 4-ма полку в яких дуже зручно зберігати документи і канцелярію. Для виготовлення столу Intarsio Nord використовували ламінований ДСП в двох кольорах: дуб експресив бронзовий та білий діамант. Завдяки високоякісним матеріалам, такий стіл прослужить вам довго не втрачаючи свій первісний зовнішній вигляд.
Кутовий письмовий стіл з великою тумбою Nord 1R 140 см дуб бронзовий експресив зі вставками білий діамант для кабінету
Доставка і оплата:
- вироби доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен виріб перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- Если товар прибыл поврежденный, то на отделении Вам нужно оформить акт приема-передачи, где в деталях описать повреждения которые есть, включая и повреждения на коробке. После чего мы отправляем Вам другую позицию;
- Если, при получении Вы не осмотрели товар, а дома оказалось повреждения, это не будет считаться гарантийным случаем.
Характеристики стола:
- Материал стола - ламинированный ДСП;
- Цвет - дуб експресив бронзовий/білий діамант;
- Направляющие ящика - шариковые;
- Страна производителя - Украина.
Размеры стола:
- Высота
- 786 мм; - Глубина
- 1325 мм; - Длина
- 1400 мм;
Данная модели представляет собой надежный и очень функциональный предмет интерьера выполненный в стиле модерн, он будет работать как в гостиной, так и в офисных помещениях.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 1325 мм |
| Висота | 786 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стола | Дуб експресив бронзовий/білий діамант |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 7 890 ₴









