-10%Обідні стільці з штучного нубука чорні Bremen з металевими ніжками в колір оббивки
- В наявності 2 од.
- Код: MD000224
4 410 ₴
3 969 ₴
Обідній стілець Bremen (чорний) від меблевого бренду Nicolas так само доступний в інших кольорах. Для оббивки стільця використаний м'який, приємний на дотик штучний нубук. Оригінальний каркас стільця - 4 ніжки з металу пофарбованих в тон сидіння, що створює фантастичну композицію, відповідну до інтер'єрів в сучасному і класичному стилі. Модель виконана з якісних і міцних матеріалів і готова до інтенсивного щоденного використання. Такий стілець підходить як для сучасної вітальні, так і для кухні з нотками гламур, також може виконувати роль офісного крісла для конференц-залів і переговорних кімнат.
Сучасний м'який стілець Nicolas Bremen чорний нубук з металевим каркасом для вітальні
Характеристики стільця:
- колір оббивки - чорний;
- матеріал оббивки - штучний нубук;
- колір ніжок - чорний;
- ніжки - фарбований метал;
- матеріал каркаса - метал + мдф;
- рекомендоване навантаження - не більше 120 кг;
- країна виробника - Україна;
- країна збірки - Китай.
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 86 см; - Глибина стільця
- 65 см; - Ширина стільця
- 49 см.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар в наявності, відправка на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nicolas |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал, МДФ |
| Обивний матеріал | Нубук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Поворотний | Немає |
- Ціна: 3 969 ₴











