-10%Обідні стільці з штучної шкіри кольору мокко Hannover на металевих ніжках в тон
- В наявності
- Код: MD000130
5 625 ₴
5 063 ₴
Обідній стілець Hannover (мокко) від меблевого бренду Nicolas так само доступний в інших кольорах. Стілець обтягнутий легкою у догляді і практичною екошкірою. В ролі наповнювача використаний меблевий пінополіуретан, який відмінно тримає форму, дозволить довго сидіти не відчуваючи дискомфорту. Каркас - 4 металеві ніжки пофарбовані в колір оббивки. Обідній стілець Ніколас Ганновер виконаний з міцних матеріалів і готовий до інтенсивного щоденного використання. Така модель стільця створює композицію, відповідну до інтер'єрів в сучасному стилі, може виконувати роль як домашнього обідньої стільця, так і офісного - для конференц-залів і переговорних кімнат.
Обідній стілець зі штучної шкіри Nicolas Hannover кольору мокко без підлокітників для вітальні в стилі модерн
Характеристики стільця:
- колір оббивки - мокко;
- матеріал оббивки - екошкіра;
- колір ніжок - мокко;
- ніжки - фарбований метал;
- матеріал каркаса - метал + мдф;
- наповнювач - меблевий пінополіуретан;
- рекомендоване навантаження - не більше 120 кг;
- країна виробника - Україна;
- країна збірки - Китай.
Розмір: 63 х 46 х 96.5 см.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Если, при получении Вы не осмотрели товар, а дома оказалось повреждения, это не будет считаться гарантийным случаем.
Интернет-магазин мебели "Каштан" представляет широкий ассортимент мебели для дома, квартиры и офиса.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nicolas |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 965 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал, МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Поворотний | Немає |
| Колір ніжок | Мокко |
| Колір оббивки | Мокко |
- Ціна: 5 063 ₴






