-10%Білі стільці їх штучної шкіри Valencia на металевих ніжках з оббивкою
- В наявності
- Код: MD000439
4 725 ₴
4 253 ₴
Обідній стілець Valencia (білий) від меблевого бренду Nicolas так само доступний в інших кольорах та матеріалах. М'який стілець із зручною посадкою дозволить довго сидіти не відчуваючи дискомфорту. Оббивкою служить екошкіра з стібкою у формі ромбиків. Стійкий каркас - 4 металеві ніжки з оббивкою з основного матеріалу. Ідеальне поєднання бездоганної якості, матеріалів і дизайну гарантує надійність і тривалу експлуатацію. Подібний стілець в сучасному стилі буде гармонійно виглядати в вітальні, спальні, дитячій, кухні, закладах громадського харчування, офісах і переговорних кімнатах.
Сучасні стільці з шкірозамінника Nicolas Valencia білі без підлокітників для дому і офісу
Характеристики стільця:
- колір оббивки - білий;
- матеріал оббивки - екошкіра;
- колір ніжок - білий;
- ніжки - метал з оббивкою з екошкіри;
- матеріал каркаса - метал + мдф;
- рекомендоване навантаження - не більше 120 кг;
- країна виробника - Україна;
- країна збірки - Китай.
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 88 см; - Глибина стільця
- 51 см; - Ширина стільця
- 60 см.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар в наявності, відправка на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nicolas |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал, МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 460мм |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Матеріал ніжок | Метал + кожзам |
| Поворотний | Немає |
- Ціна: 4 253 ₴










