-13%Полуторне сіра оксамитова ліжко Aspen Velvet 120х200см з м'яким узголів'ям ортопедичним підставою
- Під замовлення
- Код: ASPENV120SZD
Відправка з 16 квітня 202620 995 ₴
18 265,65 ₴
Полуторне елегантна ліжко Aspen Velvet (сірий) від польської фабрики Signal в інтер'єрі сучасної спальні здатна створити затишну зону для сприятливого сну і відпочинку. Якісний дерев'яний каркас з гевеї декорований міцної оксамитової велюровою тканиною як і високе м'яке узголів'я. Завершують конструкцію невисокі дерев'яні ніжки, розташовані по кутах каркаса. Ліжко комплектується ортопедичними ламелями. Ліжко виконане в стилі модерн, який увібрав в себе всі особливості напрямки хай-тек і конструктивізм. Подібні інтер'єри позбавлені всього зайвого, вони заспокійливо прості і зрозумілі. Модель гармонійна з атрибутами з текстилю і дерева і підійде - для будинку, квартири-студії, готелю.
У комплект йде докладна інструкція для самостійної збірки та всі необхідні інструменти. Збірку для недосвідченого людини можна зробити в межах 1,5-2 годин. Розміри рекомендованих матраца 120х200 (матрац в комплект не входить).
Сучасна полуторне ліжко Aspen Velvet 120х200 см велюрова сіра з м'яким узголів'ям від польського виробника Signal
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, в заводській упаковці;
- перед відправкою, кожна модель перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- Товари вартістю від 10 000 грн за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Характеристики ліжка:
- Колір оббивки - сірий;
- Матеріал обивки - велюр;
- Матеріал і колір ніжок - натуральне дерево (Гевея);
- Матеріал ліжка - натуральне дерево (Гевея), фанера;
- Навантаження по вазі - до 180 кг;
- Країна виробника - Польща;
- Країна збірки - Малайзія.
Розміри ліжка: A - 216, B - 138, C - 120x200, D - 10, E - 5, F - 26, G - 36, H - 124 см

Полуторная серая бархатная кровать Аспен Вельвет 120x200см с мягким изголовьем ортопедическим основанием мебельной фабрики Сигнал (Польша) соответствует международным стандартам качества и обладает широким спектром эксплуатационных преимуществ. Роскошное бархатное изголовье - утонченный шедевр, подходящий как для изысканных, так и для спален в стиле минимализм, а универсальный цвет актуален для спален, выдержанных в пастельных и контрастных тонах. Среди достоинств изделия: эргономичность, прочная конструкция, сопротивляемость к износу.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 138 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 124 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, фанера |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна складання | Малайзія |
| Вага | 76 |
| Колір ніжок | дуб |
| Об'ємна вага | 0.37 м. куб |
- Ціна: 18 265,65 ₴










