-13%Великий стіл під мармур Salvadore Ceramic 160-240x90 см кольору антрацит на чорних матових ніжках у їдальню
- Під замовлення
- Код: SALVADORESZC
Відправка з 11 травня 202648 700 ₴
42 369 ₴
Великий обідній стіл Salvadore Ceramic польської компанії Signal. Тришарова стільниця виконана з високо якісного МДФ та італійської кераміки з ефектом мармуру. Стільниця також обладнана розсувним механізмом бавдяки чому стіл можна використовувати для великої компанії з 10 осіб. Оригінальне подстолье на двох ніжках виконана з матового металу чорного кольору. Сучасний дизайн обіднього столу ідеально підійде для інтер'єру в стилі модерн і хай-тек і ідеально впишеться у вашу кухню, вітальню, офіс, готельний номер, салон, ресторан і т. д.
Сучасний великий керамічний розсувний стіл з ефектом мармуру на двох ніжках Salvadore Ceramic Signal Польща
- Довжина - 160 см;
- Довжина в розкладеному вигляді - 240 см;
- Ширина - 90 см;
- Висота - 76 див.
Стіл Сигнал Сальвадор Керамік на 10 персон - це сучасне пропозицію для облаштування як житлових приміщень вітальні, їдальні, так і для нежитлових - салонів, їдалень, офісів, а також конференц-залів і ресторанів.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, в заводській упаковці;
- перед відправкою, кожна модель перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- Товари вартістю від 10 000 грн за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Великий розсувний стіл Сигнал Сальвадор Керамік з мармуровою стільницею на металевій опорі для конференц-залу в стилі лофт
- унікальний, ефектний дизайн в сучасному стилі і функціональність;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стільниця тришарова виконана з МДФ та італійської кераміки з ефектом мармуру;
- розсувна стільниця з боковим розсувним механізмом збільшується з 160 см до 240см;
- в разложенном состоянии стол рассчитан на 10 посадочных мест.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 105 кг |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць за столом | 10 |
| Матеріал стільниці | мдф+італійська кераміка |
| Об'ємна вага | 0.395 |
| Країна складання | Китай |
| Колір каркасу | Чорний матовий |
| Колір стільниці | під чорний мармур |
- Ціна: 42 369 ₴













