-10%Барні м'які стільці Torres з екошкіри темно-сині для кафе та барів на металевому каркасі.
- В наявності
- Код: MD000501
6 165 ₴
5 549 ₴
Барний стілець з підлокітниками Nicolas Torres темно-синій також доступний в інших кольорах. М'який стілець з наповнювачем з пінополіуретану відмінно тримає форму і дозволить довго сидіти не відчуваючи дискомфорту. Оббивкою стільця служить зносостійкий, практичний шкірозамінник, який відмінно підійде як для дому, так і для сегменту HoReCa з великим потоком відвідувачів. Стійкий чорний металевий каркас з хромованою підніжкою забезпечує підтримку для ніг. Модель барного стільця Ніколас Торрес з універсальним і сучасним дизайном можна розмістити в інтер'єрі кухні, вітальні зі столом підходящої висоти або кухонним островом. Завдяки практичним та міцним матеріалам, стілець можна використовувати у просторах з високим потоком відвідувачів – у ресторанах, барах, кафе та готелях.
Барні стільці з підлокітниками Nicolas Torres темно-сині зі шкірозамінника на чорному каркасі для кухні-вітальні
Основні характеристики:
- колір оббивки – темно-синій;
- матеріал оббивки - екошкіра;
- колір ніжок - чорний;
- ніжки – фарбований метал;
- підніжка – хромований метал;
- наповнювач – пінополіуретан;
- максимальне навантаження - не більше 120 кг;
- країна виробника – Україна;
- країна збирання - Китай.
Розміри барного стільця:
- Висота стільця – 125 см;
- Висота сидіння - 75 см;
- Ширина стільця – 61 см;
- Глибина стільця – 57.5 см.
Доставка і оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар є у наявності, відправка наступного дня, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000грн, відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири та офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nicolas |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Тип | Барний стілець |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 750 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1250 мм |
| Глибина табуретки | 575 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі | 120 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал + хромована підніжка |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Комплектація підніжкою |
| Колір ніжок | Чорний + хром |
| Ширина | 610 см |
- Ціна: 5 549 ₴










