
Сіре двоспальне ліжко з високим м'яким узголів'ям Annabel 160х200 см з оксамиту з підйомним механізмом
- Під замовлення
- Код: V-CH-ANNABEL-LOZ
Відправка з 07 травня 202620 224 ₴
Елегантне двоспальне ліжко з підйомним механізмом Annabel 160 без матраца від польської компанії Halmar не тільки гарантує комфортний та безпечний сон, а й ідеально доповнить спальню, оформлену в сучасному стилі. Каркас ліжка виготовлений із дерева та обтягнутий оксамитовою тканиною сірого кольору. Високе дизайнерське узголів'я надає шарму. Завдяки підйомному механізму Ви можете використовувати місткий ящик для зберігання подушок або постільної білизни. Модний колір і оксамитовий матеріал найкраще виглядатимуть у спальні у сучасному та мінімалістичному стилі.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 161 см
- Висота - 106 см
- Глибина - 209 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Сіре ліжко з підйомним механізмом Халмар Аннабель з оксамитової тканини та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 161 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 79.4 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 200 |
| Об'ємна вага | 0.487 м куб. |
- Ціна: 20 224 ₴






