
Сіре двоспальне ліжко 160х200 см з висувними шухлядами Modena-3 з оббивкою з оксамиту без матраца
- Під замовлення
- Код: V-CH-MODENA_3-LOZ-POPIEL
Відправка з 07 травня 202627 760 ₴
Функціональне двуспальне ліжко з чотирма висувними шухлядами Modena 3 160 з ламелями без матраца від польської компанії Halmar - це відмінна пропозиція для тих, хто хоче поєднувати виняткову елегантність з надзвичайним комфортом. Каркас ліжка та узголів'я виготовлені з дерева гівеї та обтягнуті оксамитовою тканиною сірого кольору, доступна в інших кольорах. Крім привабливого дизайну, ліжко має чотири шухляди для зберігання постільних речей. Ця модель відрізняється тонкою, але інноваційною формою - тобто такою, яка ідеально підійде для спальні, оформленої у сучасному чи скандинавському стилях.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 164 см
- Висота - 106 см
- Глибина - 220 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко з висувними шухлядами Халмар Модена сіре з дерева та оксамиту
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Ширина ліжка | 164 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 107.4 |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Об'ємна вага | 0.518 м. куб |
- Ціна: 27 760 ₴






