
Чорне полуторне металеве ліжко Linda 120х200 см в стилі мінімалізм
- Під замовлення
- Код: V-CH-LINDA_120-LOZ-CZARNY
Відправка з 12 квітня 20267 368 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полуторне ліжко Linda 120 від польської компанії Halmar із ламелями без матраца. Каркас ліжка виготовлений із сталі та пофарбований порошковою фарбою у чорний колір. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Дана модель не тільки гарантує комфортний та безпечний сон, але й ідеально доповнить спальню, оформлену у стилі модерн, мінімалізм або лофт.
Розміри рекомендованого матраца 120х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 124 см
- Висота - 93 см
- Глибина - 209 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко Халмар Лінда чорне зі сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 124 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | сталь |
| Каркас ліжка | сталь |
| Ніжки | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 21.5 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Об'ємна вага | 0.133 м куб. |
- Ціна: 7 368 ₴






