
Комод Гербор Белен KOM2D3S кольору сосна каньйон дуб корабельний для вітальні
- В наявності
- Код: 20005453
8 810 ₴
Комод Белен KOM2D3S (сосна каньйон/дуб корабельний) від фабрики Gerbor-холдинг - в мінімалістичному стилі характеризується стильним дизайном, простотою форм і великою функціональністю. Для його виготовлення використаний фактурний ДСП з виразним деревним малюнком. Комод Гербор Белен містить три висувні ящики і два закриті відділення з полицею всередині кожного. А завдяки купівлі інших елементів модульної системи Gerbor Belen сосна каньйон Ви уникнете необхідності витрачати час на пошук предметів меблів, що поєднуються між собою.
- Матеріал корпусу та колір: ДСП сосна каньйон
- Матеріал фасаду та колір: МДФ дуб корабельний
- Розміри ШхВхГ: 160х84х45 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковки та товару;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сосна каньйон/Дуб корабельний |
| Матеріал Корпусу/Фасаду | ДСП/МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 84 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 8 810 ₴








