
Тумба для взуття з сидінням Герман REG5/9 90х50х39см кольору дуб стерлінг БРВ-Україна
- В наявності
- Код: 8004545
5 490 ₴
Тумба для взуття з сидінням Герман REG5/9 виробника БРВ-Україна - елемент системи Герман для передпокою виготовляється з ДСП в кольорі дуб стерлінг з яскраво вираженою структурою дерева. Взуттєва тумбочка містить чотири відкриті відділення.
- Випускається в кольорі: дуб стерлінг
- Матеріали виготовлення: ДСП
- Розміри ШхВхГ: 90х50х39 см
Модульна система German BRW характеризується масивними формами, прямолінійністю кутів, а оригінальні металеві вставки та подовжені ручки сталевого кольору завершують загальну стилістику. Світлодіодне підсвічування надає меблям теплоти та затишку. Широкий асортимент функціональних модулів допоможе створити інтер'єр вітальні, кабінету, спальні і навіть передпокою в одному стилі.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Матеріал | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
- Ціна: 5 490 ₴







