
Шафа чотиридверна розстібна з дзеркалом 214х208х56.5см кольору венге магія Гербор Коен SZF4D2S
- В наявності
- Код: 20004625
23 970 ₴
Шафа Коен SZF4D2S від фабрики Гербор - елемент системи Koen для інтер'єру спальні як у класичному, так і в сучасному стилі. Шафа з ДСП містить два висувні ящики і два закриті відділення. У лівому розташовані полиця та штанга для вішалок. Праве відділення містить ряд зручних містких полиць та штангу. По периметру шафа прикрашена декоративною планкою.
- Випускається у кольорі: Венге магія
- Матеріали: ДСП, декоративна планка МДФ, телескопічні напрямні
- Розміри ШхВхГ: 214х208х56.5 см
Система Gerbor Koen представлена у двох колірних варіантах фасадів – венге магія/штрокс темний і характеризуються потужним корпусом, оригінальними ручками з орнаментом. А велика кількість модулів допоможе створити інтер'єр відповідний саме вам і позбавить необхідності витрачати час на пошук предметів меблів, що поєднуються між собою.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Тип шафи | модульний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 2140 мм |
| Глибина шафи | 565 мм |
| Висота шафи | 2080 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Антресоль | Так |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал Корпусу/Фасаду | ДСП с рамкой МДФ |
- Ціна: 23 970 ₴










