
Комод із ящиками Крістіна KOM4S 105х92х41см німфея альба з білими глянсовими фасадами БРВ-Україна
- В наявності
- Код: 8004498
6 670 ₴
Комод із ящиками Крістіна KOM4S виробника БРВ-Україна - елемент системи Крістіна для спальні в мінімалістичному стилі. Комод виконаний із високоякісного ДСП кольору німфея альба з білими глянсовими фасадами. Комод містить чотири висувних ящика. Для відкривання використовуються мініатюрні металеві ручки сріблястого кольору.
- Колір корпусу/фасаду: німфея альба / білий глянець
- Матеріали виготовлення: ДСП
- Розміри ШхВхГ: 105х92х40.5 см
Модульна система Kristina BRW - сучасна колекція, що поєднує в собі елегантність і простоту. Складається система з безлічі функціональних модулів, завдяки яким можна створити практичний і функціональний інтер'єр вітальні, спальні, дитячої та передпокою. Виконана система в мінімалістичному стилі та характеризується геометрично правильними формами з оригінальним горизонтальним фрезеруванням на білих глянцевих фасадах та мініатюрними сріблястими ручками.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба, Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глибина комода | 40.5 см |
| Висота комода | 92 см |
- Ціна: 6 670 ₴











